• Digitálny žiak

O príspevok na nákup nového počítača či tabletu môžu požiadať  všetci prváci na stredných školách v aktuálnom školskom roku 2023/2024.

Prváci na stredných školách sa môžu registrovať do 30. septembra 2023.

Uplatnenie príspevku na nákup novej digitálnej techniky je možné do 31. októbra 2023, a to v ktorejkoľvek z dostupných predajní zapojených do projektu.

Všetky potrebné informácie sú uvedené na oficiálnej webstránke projektu www.digitalnyziak.sk.

• ZRPŠ

OZNÁMENIE

Občianske združenie rodičov a priateľov školy pri SOŠ OaS Lomonosovova 6, Trnava oznamuje všetkým rodičom, že dňa 21.09.2023 o 16:00 h. sa v kinosále školy uskutoční plenárna schôdza ZRPŠ, po ktorej budú nasledovať o 16:30 h. triedne schôdzky pre prvé a končiace ročníky.

Tešíme sa na Vašu účasť!

S pozdravom