• Smútočné oznámenie

S hlbokým zármutkom sme prijali správu o smrti našej kolegyne Mgr. Lýdie Sprušanskej, ktorá nás navždy opustila dňa 21.12.2023 vo veku 42 rokov.

Vedenie a zamestnanci SOŠ OaS Trnava vyjadrujú celej rodine a pozostalým úprimnú sústrasť.

Česť jej pamiatke a nech odpočíva v pokoji.

• Slovak Barista Cup junior 2023

Dňa 13.12.2023 sa uskutočnilo posledné kolo Baristickej súťaže juniorov SLOVAK BARISTA CUP v priestoroch Domu Kultúry v Topoľčanoch v spolupráci s SOŠ obchodu a služieb Topoľčany.

Súťaže sa zúčastnila aj naša žiačka tretieho ročníka učebného odboru Lea Fúsková, ktorá získala špeciálnu cenu „ Pohár primátorky mesta Topoľčany“.

Lea srdečne blahoželáme a ďakujeme opäť za dokonalú reprezentáciu školy. Taktiež ďakujeme pani majsterke Bc. Kataríne Olšovskej za prípravu.

Viac o úspechoch Lei Fsúskovej a ďalších našich úspešných žiakoch sa dozviete v sekcii Zo života školy 2023_2024 v časti Môj úspešný príbeh https://sosostrnava.my.canva.site/success-story